Криворізький міський голова повідомив, що «Єврофест» в прірві проводити не будуть

На квітневій сесії з міського бюджету були виділені додаткові кошти на проведення «Єврофест». У зв’язку з цим, депутат міськради запропонувала провести його в проваллі, яке утворилося в селищі Горького.

Після виступу начальника Управління економіки Тетяни Підпалько з питань проведення «Днів Європи», депутат міськради Людмила Бурман взяла слово.

-Майже 600 тисяч вже виділено на організацію цього заходу, пропонується ще майже 600 додатково виділити. Разом з тим, кошти, які вже виділені, вони досить значні і разом з тим, на ці кошти можна проводити заходи такого рівня. У той час, коли у нас є шикарні колективи і районні ради можуть організувати дуже хороші заходи. А заради того, щоб все-таки почуття причетності криворіжців до дружньої європейської сім’ї і в подальшому ми продовжували виховувати, є пропозиція провести Єврофест-2019 в селищі Горького в Тернівському районі поруч з тією прірвою, яка утворилася поруч з дитячим садком з вини Центрального ГЗК, який своїми вибухами привів до цієї критичної ситуації. І «місто без околиць» тоді покаже себе в повній красі.

На це міський голова Юрій Вілкул відповів:

-Я вважаю, що міська рада розумна, він в прірві Єврофест проводити не буде, як деякі депутати кажуть.

Новости Кривого Рога