Мати криворожця, обвинуваченого в крадіжці кабелю, заявила про побиття її сина поліцейськими

Із заявою про тиск на сина до звернулася мати обвинуваченого, якого зараз судять в Жовтневому райсуді. Як стверджує жінка, поліцейські під час затримання побили її сина. Пізніше через залу суду, куди він був доставлений для обрання запобіжного заходу, затриманого каретою «Швидкої допомоги» відправили до лікарні, де і був поставлений діагноз про ударах і струс мозку. У медичних документах також зазначається, що чоловік був тверезим. На питання про причини такого стану чоловік спочатку заявив, що просто впав на вулиці.

Однак незабаром змінив свою версію, заявивши, що був побитий співробітниками Покровського райвідділу поліції.

Чоловік зробив заяву з цього приводу. Він назвав і прізвище поліцейського, який разом з колегами, за його словами, причетний до побиття.

У той же час про тиск заявила і дружина обвинуваченого. Так вона розповіла, що незабаром після того, як її чоловік заявив про побиття його співробітниками поліції, ці ж поліцейські в під’їзді її будинку підкинули їй в сумку наркотики і утримували силою сумку на її плечі, викликавши слідчо-оперативну групу. Їй, нібито, пообіцяли, що в разі, якщо її чоловіе не відмовиться від своїх заяв про побиття, вона також незабаром виявиться в місцях позбавлення волі.

Відзначимо, що мешканець раніше вже був судимий, разом з дружиною вони останнім часом не працювали, перебивалися випадковими заробітками. Дружина позбавлена ​​батьківських прав, а їх 4 дітей перебувають в комунальних установах.

Зараз в Жовтневому райсуді проводяться судові розслідування за двома епізодами крадіжок, де чоловік є обвинуваченим — про крадіжку кабелю і про крадіжку велосипеда. На думку матері обвинуваченого, по обидва епізодами немає достатніх доказів провини її сина.

Головна претензія жінки полягає в тому, що докази, нібито, фабрикують, а побиття її сина — спосіб отримання визнання в злочині. При цьому такі люди, як її син, уразливі не тільки в період досудового розслідування, а й в судах, де часто не отримують належного рівня захисту з боку «безкоштовних» адвокатів.

Після засідання адвокат обвинуваченого повідомив нашому кореспондентові, що заяву про побиття громодянина співробітниками поліції зараз знаходиться в Державному бюро розслідувань, але як просувається його розгляд, невідомо.

Новости Кривого Рога