Руїни перед криворізької мерією огородили «червоною стрічкою»

Головний фонтан Кривого Рогу, розташований навпроти центрального входу в мерію, почали розбирати розбирати минулого тижня. На його капітальний ремонт виділили майже 1,5 мільйона. Робочі активно збивають стару облицювання з фонтанів і вже прибрали плитку з землі. Руїни навколо фонтану огородили червоною стрічкою щоб ніхто не постраждав на цьому будівництві в центрі міста.

Будівельники, які займаються ремонтом головного фонтанного комплексу міста, почали розбирати фонтан на площі Молодіжної. Уже розбита і прибрана облицювальна плитка, розібрані труби фонтану, прибрані металеві покажчики з відстанню до головних міст світу. За словами будівельників, цей фонтан був в жалюгідному стані і його, дійсно, треба було відремонтувати. Місцями, плитка вже почала відходити і могла комусь завдати шкоди.

Місце, де проходять ремонтні роботи, огородили червоною стрічкою щоб цікаві городяни не ходили по цьому будівництві і не заподіяли собі шкоди.

Про те, коли завершитися капітальний ремонт фонтану, будівельники не знають, але, згідно з тендерною документацією, фонтан повинен бути відремонтований до 31 серпня.

На капітальний ремонт фонтану з міського бюджету було виділено 1 млн. 496 тис. 697,22 грн. замовником робіт виступив Департамент розвитку інфраструктури міста.

Роботи виконує ТОВ «Торговий дім Інстал». Капітальний ремонт і реконструкцію фонтану будівельники повинні завершити до 31 серпня.

Новости Кривого Рога