У Кривому Розі пройшов перший турнір серед професійних бариста

Адмін

Конкурс відбувся в кав’ярні Bouquet Coffee Room. 5 учасників визначали найсильнішого, кожен представляв свій заклад і готував свій авторський напій.

Всього в змаганні взяли участь команди п’яти відомих кав’ярень Кривого Рогу: Cupman Espresso Bar, SV Caffe, Чашка, Spices Espresso Bar та Bouquet Coffee Room.

Бариста від кожного закладу повинен був виконати ряд завдань: приготувати еспресо і авторський напій. У процесі приготування кожен учасник знайомив суддівську колегію з кавою, яку він готує, розповідав про себе, про свої уподобання в приготуванні напоїв, представляв свою кав’ярню. Судді оцінювали смак, аромат, техніку приготування кави, а також те, як бариста подавав себе.

В результаті майже 3-х годинного випробування перше місце зайняв Богдан Кращенко, який представляв кав’ярню Cupman Expresso Bar. Всі учасники отримали заохочувальні подарунки та дипломи, а переможець – грошовий приз. І хоча це перше змагання подібного плану в нашому місті, організатори планують проводити такі турніри регулярно.

“Уміння приготувати справжню каву – це ціле мистецтво, якому треба довго і терпляче вчитися. Приємно, що в нашому місті кавова культура підвищується з року в рік, зростає кількість кав’ярень і майстрів-бариста. Удвічі приємно, що завдяки таким турнірам з професіоналами своєї справи може познайомитися широке коло людей, долучитися до нових тенденцій і напрямків у кавовому ремеслі “, – підкреслила організатор турніру, власниця кав’ярні Bouquet Coffee Room (пр. Гагаріна, 30), Мінюшкіна Вікторія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *