У Кривому Розі судять сімейну пару, яка знімала свою 4-річну доньку в порно

Батьків, які знімали свою чотирирічну доньку в порно, почали судити в Кривому Розі. Засідання будуть слухати в режимі відеозв’язку. Адже підозрювані перебувають під арештом в Полтаві.

Справа сімейної пари, яка знімали порно з власною дочкою, почали слухати в суді Полтави в лютому 2019 року. Після його передали в Жовтневий суд Кривого Рогу, так як злочини скоїли саме в нашому місті і цього вимагає законодавство.

Перше засідання в криворізькому суді відбулося ще 12 березня. На ньому вирішили слухати його в режимі відеозв’язку. Адже підсудні знаходяться під арештом в слідчому ізоляторі Полтави. Підготовче засідання призначили на 2 квітня. Але воно не відбулося, тому що не знайшли для підозрюваних перекладача, оскільки вони уродженці іншої країни.

Пару звинувачують відразу за кількома статтями: 149 «Торгівля людьми», 152 «Зґвалтування», 153 «Сексуальне насильство», 156 «Розбещення неповнолітніх», а також 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних матеріалів» Кримінального Кодексу України.

Новости Кривого Рога