З мапи України зникла одна область і з’явилася інша

Сьогодні Верховна Рада України мінімальною кількістю необхідних голосів перейменували одну з областей України. Так, з мапи України зникла Кіровоградська область. Натомість, з’явилась Кропивницька область. Таким чином, область отримала назву по своєму обласному центру. Сам Кропивницький був перейменований у 2016 році одразу ж після прийнята закону про декомунізацію.

Народні депутати 239 голосами сьогодні проголосувала за перейменування, решта областей, які також чекають на перейменування, залишилися зі старою назвою. Це стосується і Дніпропетровської області. Народні депутати виступили проти того, щоб присвоїти їй назву Січеславська. Але, цікавим залишається той факт, що проти перейменування виступила група криворіжських нардепів, які славляться своєю проросійською, зрадницькою, позицією.

Але і певний відсоток жителів області не хочуть радикальних змін і жити саме в Січеславській області. Вони виступають за те, щоб область назвали співзвучно з обласним центром – Дніпровська. Дебати продовжуються.

Новости Кривого Рога